Langbara - strona do nauki języka angielskiego Igor Komar, Cyprian Szejnfeld, Amelia Perzyńska, Marcin Krzewiński, Jan Wiczyński, Piotr Kowalczyk, Łukasz Kowalski    20 marca 2023

Link do strony: Langbara

Jesteśmy uczniami VIII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Łączy nas pasja do informatyki i zdobywania wiedzy. Naszym celem jest stworzenie narzędzia do nauki języka angielskiego, dostępnego dla każdego. Dlatego też stworzyliśmy LangBarę. Jest to interaktywna strona internetowa, która umożliwia rozwijanie umiejętności językowych w prosty i wygodny sposób.

Mimo że angielski to język, który staje się nieodłączną częścią naszego życia, wielu osobom nadal stwarza on problem. Niektórzy chcą podszkolić się ze względu na trudności w szkole, innym wiedza przydaje się w pracy. Znajomość języka angielskiego pomaga też w zrozumieniu młodzieżowych trendów i odnalezieniu się w dzisiejszym natłoku informacji.

Chcemy pomóc wszystkim, niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności. Langbarę stworzyliśmy z myślą o każdym, kto chce zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć słownictwo oraz poznać nowe zwroty. A wszystko to w bardzo wygodny sposób, bezpłatnie i bez potrzeby wychodzenia z domu. Jedyne, czego potrzeba, to urządzenie z dostępem do Internetu.

LangBara łączy przyjemne z pożytecznym. System zgadywania słówek na podstawie definicji pozwala utrwalić zwroty w prosty i szybki sposób. Mechanizm punktacji umożliwia sprawdzenie swoich możliwości i rywalizację z innymi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej strony internetowej. Wystarczy tylko jedna chwila poświęcona w ciągu dnia, aby osiągnąć kolejny etap na drodze nauki języka angielskiego.

Igor Komar, Cyprian Szejnfeld, Amelia Perzyńska,
Marcin Krzewiński, Jan Wiczyński,